Wizja oparta na tradycyjnych wartościach

Po wielu staraniach, firma TCM i Kultura Prosta Spółka Akcyjna oficjalnie rozpoczęła świadczenie usług 6 listopada 2023 roku.

Firma oferuje terapie tradycyjnej medycyny chińskiej klientom indywidualnym. Terapia ziołowa to główna terapia tradycyjnej medycyny chińskiej w Chinach. Ziołowe porady są główną zaletą firmy. Możesz tylko wypełnić formularz i wysłać go e-mailem.

Yike Jiang urodził się w rodzinie, która praktykowała tradycyjną medycynę chińską od czterech pokoleń. Jego ojciec jest praktykiem tradycyjnej medycyny chińskiej od 1971 roku w Chinach. Pod wpływem ojca Yike Jiang studiował tradycyjną medycynę chińską przez osiem lat.

Yike Jiang, założyciel firmy, przyjechał do Polski ze względu na duże zainteresowanie historią i kulturą Polski. Oprócz Warszawy i Krakowa, Yike Jiang odwiedził Gdańsk, Poznań, Wrocław, Częstochowę, Kielce, Katowice, Opole, Legnicę, Głogów, Zieloną Górę, Wałbrzych, Kłodzko, Jelenią Górę, Krzyż, Piłę i Szczecin. Te podróże znacznie pogłębiły jego wiedzę o Polsce.

Dostał możliwość pracy w Krakowie, a następnie zaczął mieszkać w tym mieście. Włożył wszystkie swoje wysiłki w tę pracę, ale niestety umowa nie została przedłużona. Dlatego postanowił założyć własną firmę.

Yike Jiang nie mówi po polsku, więc nie jest łatwo załatwiać sprawy w Polsce. Jednak Yike Jiang pokonał wiele trudności. Z pomocą narzędzi do tłumaczenia, Yike Jiang zazwyczaj wymienia się pomysłami w języku polskim za pośrednictwem e-maili.

Aby więcej Polaków zrozumiało wiedzę o tradycyjnej medycynie chińskiej, Yike Jiang pisze artykuły w języku angielskim, a następnie tłumaczy je na język polski za pomocą narzędzi tłumaczeniowych i starannej korekty.

Yike Jiang lubi pisać. Obecnie niektórzy menedżerowie lubią pisać za pomocą sztucznej inteligencji, ale Yike Jiang uważa, że sztuczna inteligencja nie jest w stanie zastąpić duszy człowieka. Sztuczna inteligencja nie rozumie tradycyjnej medycyny chińskiej. Właśnie dlatego Yike Jiang powinien pisać. Jako Chińczyk, Yike Jiang może mieć przewagę w zrozumieniu wielu pojęć związanych z tradycyjną medycyną chińską. Tak więc artykuły powinny być pomocne dla wszystkich osób, które chcą poznać odwieczną tradycyjną medycynę lub ją studiować.

Minęły ponad dwie dekady, odkąd Yike Jiang zaczął studiować tradycyjną medycynę chińską w 1999 roku. W Chinach chociaż kontrowersje wokół tradycyjnej medycyny chińskiej nigdy nie ustały, od czasu pandemii coraz więcej osób zaczęło uczyć się tradycyjnej medycyny chińskiej.

W Europie wiele osób jest zafascynowanych tradycyjną medycyną chińską. Wiedzą, że tradycyjna medycyna chińska jest skuteczna w łagodzeniu objawów i przywracaniu zdrowia. Mogą jednak uważać ją za coś magicznego. Kiedy Yike Jiang, założyciel firmy, przeczytał kilka artykułów napisanych przez europejskich entuzjastów. Był zdumiony. Teoria i mechanizm tradycyjnej medycyny chińskiej zostały wyjaśnione w mistyczny sposób! Jako terapeuta i pisarz tradycyjnej medycyny chińskiej, Yike Jiang jest skłonny poświęcić więcej czasu na pisanie artykułów na temat tradycyjnej medycyny chińskiej.

Yike Jiang od dzieciństwa lubi czytać starożytne chińskie książki. Kocha przodków, ale nie uwielbia wielkich narracji. Tak jak zachodni rodzice zabierają dzieci do kościoła, kiedy Yike Jiang był małym chłopcem, był pod wpływem tradycyjnych wartości, kiedy jego rodzice zabrali go na sprzątanie grobu babci i robienie rytuałów pamięci podczas tradycyjnych festiwali, a także zabrali go do świątyni buddyjskiej podczas pierwszej rodzinnej podróży. Kiedy Yike Jiang został studentem, był pod wielkim wpływem myśli konfucjanizmu po przeczytaniu starożytnej książki o nazwie Komentarze Zuo.

Zanim Yike Jiang przyjechał do Polski, obejrzał kurs online o nazwie „Podróż przez zachodnie chrześcijaństwo: od prześladowanej wiary do globalnej religii (200-1650)”. Kurs jest bardzo pomocny dla Yike Jiang w zrozumieniu tradycyjnych wartości Polski. Yike Jiang zawsze wierzył, że tradycyjne chińskie wartości są harmonijne z wartościami uniwersalnymi.

Jako terapeuta tradycyjnej medycyny chińskiej, Yike Jiang ma nadzieję, że jego wysiłki sprawią, że więcej Polaków zaakceptuje terapię ziołową tradycyjnej medycyny chińskiej. Jako pisarz ma nadzieję, że więcej Chińczyków zainteresuje się kulturą i produktami z Polski. Yike Jiang wierzy, że jego umiejętność pisania jest pomocna w promowaniu wymiany między ludźmi z Polski i Chin.

Zasady moralne terapeuty tradycyjnej medycyny chińskiej

(Sun Simiao, który był uważany za mędrca stosowania ziół w starożytnych Chinach, opisał zasady moralne, których powinni przestrzegać terapeuci tradycyjnej medycyny chińskiej.)

opublikowano

zaktualizowano

Awatar TCM i Kultura P.S.A.